OPcache Control (3.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်
