OPcache Control (3.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Reset
uk: Скинути

en: never
uk: ніколи

en: Statistics
uk: Статистика

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Performance and scalability
uk: Швидкодія і масштабованість
