OPcache Control (3.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Reset
lv: Attīrīt

en: never
lv: nekad

en: Statistics
lv: Statistika

en: Configuration
lv: Konfigurācija
