OPcache Control (3.0.0-beta2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: never
ps: هيڅکله

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Configuration
ps: سازول
