OPcache Control (3.0.0-beta2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Reset
sq: Rifillo

en: never
sq: asnjëherë

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Configuration
sq: Konfigurimi
