OPcache Control (3.0.0-beta3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Reset
be: Скінуць

en: never
be: ніколі

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Configuration
be: Налады
