OPcache Control (3.0.0-beta3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Reset
ru: Сбросить

en: never
ru: никогда

en: Statistics
ru: Статистика

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Performance and scalability
ru: Производительность и масштабируемость
