OPcache Control (3.0.0-beta4) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Reset
af: Herstel

en: never
af: nooit

en: Statistics
af: Statistieke

en: Configuration
af: Konfigurasie
