OPcache Control (3.0.0-beta4) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Reset
ast: Reafitar

en: never
ast: nunca

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Configuration
ast: Configuración
