OPcache Control (3.0.0-beta4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: never
ca: mai

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Configuration
ca: Configuració

en: Performance and scalability
ca: Rendiment i escalabilitat
