OPcache Control (3.0.0-beta4) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: never
cs: nikdy

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Configuration
cs: Nastavení
