OPcache Control (3.0.0-beta4) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Reset
cy: Ailosod

en: never
cy: byth

en: Statistics
cy: Ystadegaeth

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad
