OPcache Control (3.0.0-beta4) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Reset
da: Gendan

en: never
da: aldrig

en: Statistics
da: Statistik

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Performance and scalability
da: Ydelse og skalering
