OPcache Control (3.0.0-beta4) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Reset
eu: Garbitu

en: never
eu: inoiz ez

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa
