OPcache Control (3.0.0-beta4) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: never
fil: hindi kailanman

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
