OPcache Control (3.0.0-beta4) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Reset
he: איתחול

en: never
he: אף פעם

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Configuration
he: הגדרות
