OPcache Control (3.0.0-beta4) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: never
hu: soha

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Performance and scalability
hu: Teljesítmény és méretezhetőség
