OPcache Control (3.0.0-beta4) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: never
hy: երբեք

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
