OPcache Control (3.0.0-beta4) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Reset
is: Endursetja

en: never
is: aldrei

en: Statistics
is: Tölfræði
