OPcache Control (3.0.0-beta4) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Reset
it: Ripristina

en: never
it: mai

en: Statistics
it: Statistiche

en: Configuration
it: Configurazione

en: Performance and scalability
it: Performance e scalabilità
