OPcache Control (3.0.0-beta4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Reset
jv: Baléknā

en: never
jv: ora tau

en: Statistics
jv: Statistik

en: Configuration
jv: Pangaturan
