OPcache Control (3.0.0-beta4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: never
km: កុំ​

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​
