OPcache Control (3.0.0-beta4) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: never
nl: nooit

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Performance and scalability
nl: Prestaties en schaalbaarheid
