OPcache Control (3.0.0-beta4) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Reset
pt: Redefinir

en: never
pt: nunca

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Configuration
pt: Configurações

en: Performance and scalability
pt: Performance e escalabilidade
