OPcache Control (3.0.0-beta4) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Reset
sv: Återställ

en: never
sv: aldrig

en: Statistics
sv: Statistik

en: Configuration
sv: Konfiguration
