OPcache Control (3.0.0-beta4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Reset
tr: Sıfırla

en: never
tr: hiçbir zaman

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Performance and scalability
tr: Performans ve ölçeklenebilirlik
