OPcache Control (3.0.0-beta4) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: never
ug: زىيارەت قىلمىغان

en: Configuration
ug: لايىھە
