OPcache Control (3.0.0-beta4) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: never
ur: کبھی نہیں

en: Statistics
ur: اعدادوشمار
