OPcache Control (3.0.0-beta5) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: never
ar: أبدا

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Configuration
ar: الإعدادات
