OPcache Control (3.0.0-beta5) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: never
az: heç vaxt

en: Statistics
az: Statistika

en: Configuration
az: Konfiqurasiya
