OPcache Control (3.0.0-beta5) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Reset
bg: Рестартирай

en: never
bg: никога

en: Statistics
bg: Статистики

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта
