OPcache Control (3.0.0-beta5) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: never
bo: ནམ་ཡང་མིན

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད
