OPcache Control (3.0.0-beta5) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: never
el: ποτέ

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση
