OPcache Control (3.0.0-beta5) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Reset
es: Restablecer

en: never
es: nunca

en: Statistics
es: Estadísticas

en: Configuration
es: Configuración

en: Performance and scalability
es: Rendimiento y escalabilidad
