OPcache Control (3.0.0-beta5) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Reset
et: Tühista

en: never
et: mitte kunagi

en: Statistics
et: Statistika

en: Configuration
et: Seadistus
