OPcache Control (3.0.0-beta5) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: never
fi: ei koskaan

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Performance and scalability
fi: Suorituskyky ja skaalautuvuus
