OPcache Control (3.0.0-beta5) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Reset
is: Tómstilla

en: never
is: ongantíð

en: Statistics
is: Hagtøl
