OPcache Control (3.0.0-beta5) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: never
fr: jamais

en: Statistics
fr: Statistiques

en: Performance and scalability
fr: Performances et extensibilité
