OPcache Control (3.0.0-beta5) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Reset
hr: Poništi

en: never
hr: nikada

en: Statistics
hr: Statistike

en: Configuration
hr: Postavke
