OPcache Control (3.0.0-beta5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: never
ka: არასდროს

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
