OPcache Control (3.0.0-beta5) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Reset
kk: Ысыру

en: never
kk: ешқашан

en: Statistics
kk: Статистика
