OPcache Control (3.0.0-beta5) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: never
kn: ಎಂದೂ ಇಲ್ಲ

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ
