OPcache Control (3.0.0-beta5) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Reset
lt: Išvalyti

en: never
lt: niekada

en: Statistics
lt: Statistika

en: Configuration
lt: Konfigūravimas
