OPcache Control (3.0.0-beta5) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
