OPcache Control (3.0.0-beta5) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Reset
nn: Sett til standard

en: never
nn: aldri

en: Configuration
nn: Oppsett
