OPcache Control (3.0.0-beta5) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Reset
pl: Resetuj

en: never
pl: nigdy

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Performance and scalability
pl: Wydajność i skalowalność
