OPcache Control (3.0.0-beta5) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Reset
pt: Reiniciar

en: never
pt: nunca

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Configuration
pt: Configuração
