OPcache Control (3.0.0-beta5) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: never
sk: nikdy

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Configuration
sk: Konfigurácia
