OPcache Control (3.0.0-beta5) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Reset
sl: Ponastavi

en: never
sl: nikoli

en: Statistics
sl: Statistika

en: Configuration
sl: Nastavitve
