OPcache Control (3.0.0-beta5) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Reset
ta: மீளமை

en: never
ta: எப்பொழுதுமில்லை

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு
